Bardzo się z PogoPony kłóciliśmy, kto ma przemówić na tej stronie, ja, jako twórca, czy on, jako gwiazda. W końcu postanowiliśmy, że powiemy coś oboje. Niech zacznie gwiazda:

- Nazywam się PogoPony, jestem drobnym kucykiem o doskonałych proporcjach, manierach, szerokich horyzontach i wysmakowanym guście. Uwielbiam modę, podróże i wszystko to co piękne! Kocham kobiety, nad życie, i staram się ze wszystkich sił, żeby nie tylko cieszyć ich oczy, ale też mieć baczenie na ich torby i klucze.

I teraz słowo ode mnie, twórcy:

- Nazywam się Agnieszka Pogorzelska. Po kilkunastu latach pracy jako stylistka mody postanowiłam stworzyć coś swojego, koniecznie ręcznie robionego, koniecznie związanego z modą, pięknego, ale też z poczuciem humoru. Wycieczka do Chin w Roku Konia, który okazał się być też moim znakiem w chińskim horoskopie, spowodowała, że padło na konia właśnie, a raczej kucyka. Nie spodziewałam się tylko, że PogoPony ożyje, okaże się niezłym charakterkiem, a na dodatek ukradnie moją ksywę Pogo. Więcej o naszych perypetiach przeczytacie w zakładce STORIES.

zdj. Olga Majrowska